„Nasza Wizytówka”

Mówią o nas 6-latki, starszaki albo wizytówka przedszkola, a my jesteśmy grupą chłopców i dziewczynek, która przede wszystkim uwielbia się bawić oraz odkrywać świat. Tak się składa, że większość dnia spędzamy w przedszkolu, gdzie nigdy się nie nudzimy. Tu zawsze dzieje się coś ciekawego, niezjadliwa w domu kanapka smakuje jak krem czekoladowy, codzienne czynności są jak zabawa a zajęcia dydaktyczne pozwalają poznać nieznane.
Ogród to nasz świat ruchowych aktywności i przyrodniczych odkryć. Czeka nas kolejny rok wspólnie spędzonego czasu. Obiecujemy, że o wszystkim, co ciekawe, będziemy informować.

A tak trochę poważniej, to głównym celem pracy w grupie sześciolatków jest jak najlepsze przygotowanie dzieci do edukacji szkolnej.

Stopień przygotowania naszych wychowanków do podjęcia obowiązku szkolnego będziemy badać dwuetapowo prowadząc diagnozę przedszkolną i ocenę gotowości szkolnej.

Mamy nadzieję, że będą to tylko wysokie oceny- czego sobie i naszym podopiecznym życzymy.

Starszaki z „6”