Bogata historia, tradycje i dorobek naszego przedszkola tworzyły się przez dziesiątki lat. W roku 2017 przypada 46 rocznica jego powstania.
Pod kierownictwem:

– Pani Wandy Młynarskiej- dyrektor placówki w latach 1971- 1990,

– Pani mgr Doroty Stawarskiej- dyrektor przedszkola w latach 1990-2012,

– Pani mgr Marzeny Barabasz dyrektor przedszkola w latach 2012- 2017,

wysiłkiem pracy nauczycieli oraz personelu administracyjno- gospodarczego wychowaliśmy i uczyliśmy wiele pokoleń wychowanków.

Od 2017 r. funkcję dyrektora sprawuje Pani mgr Bożena Błasiak.

Przedszkole może pomieścić stu wychowanków, czynne jest pięć dni w tygodniu w godzinach od 6.30 do 16. 30. Posiada bardzo dobrze wyposażoną bazę dydaktyczną, dysponuje przestronnymi salami i pięknym ogrodem.

Dla pomyślnego rozwoju dziecka realizujemy w całości podstawę programową, proponujemy bogaty program rozwijania jego zainteresowań i zdolności, niesiemy pomoc w przypadku niepowodzeń wychowawczo- rozwojowych.

Zapewniamy atrakcyjne spędzenie czasu pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry, również w formie szerokiego wachlarza zajęć dodatkowych.