Kadrę naszego przedszkola stanowią nauczyciele posiadający wymagane w pracy z dziećmi kwalifikacje zawodowe i stale podnoszący swoje umiejętności pedagogiczne poprzez uczestnictwo w kursach doskonalących i kwalifikacyjnych, warsztatach, seminariach, studiach magisterskich czy podyplomowych.
Nauczycielki realizują kolejne ścieżki awansu zawodowego, tworzą programy autorskie, realizują innowacje pedagogiczne, są autorkami publikacji z zakresu wychowania przedszkolnego, prowadziły zajęcia ze studentami Kolegium Nauczycielskiego w Tarnobrzegu, były opiekunami praktyk pedagogicznych.
Są to nauczyciele o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Ich kontakty z rodzicami i dziećmi cechuje duża komunikatywność, empatia, otwartość na zmiany i indywidualizację procesu nauczania, tolerancja i takt pedagogiczny. Są pasjonatami swojej pracy.

Od 1 września 2017 r. osobą prowadzącą przedszkole jest mgr Bożena Błasiak, dyrektor placówki, nauczyciel dyplomowany (pedagogika przedszkolna; organizacja i zarządzanie oświatą; logopedia; edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) ).

W  skład grona pedagogicznego wchodzą:

– nauczyciel dyplomowany mgr Marzena Barabasz (wychowanie przedszkolne; pedagogika wczesnoszkolna; informatyka w edukacji; organizacja i zarządzanie oświatą),

– nauczyciel dyplomowany mgr Maria Ferdek (pedagogika przedszkolna),

– nauczyciel kontraktowy mgr Agnieszka Hoszko  (pedagogika przedszkolna; logopedia; edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i Zespołem Aspergera ),

– nauczyciel dyplomowany Wioletta Skoczek (wychowanie przedszkolne),

– nauczyciel mianowany mgr Marta Turbakiewicz (nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym),

–  nauczyciel kontraktowy mgr Justyna Kamyszek (pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym, oligofrenopedagogika),

– nauczyciel kontraktowy mgr Magdalena Sarzyńska ( nauczanie zintegrowane edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną; edukacja i rewalidacja osób z autyzmem i Zespołem Aspergera)

– nauczyciel stażysta mgr Stella Orzechowska  (pedagogika specjalna)-nauczyciel wspomagający

– nauczyciel mianowany mgr Natalia Stępień ( pedagogika i psychologia przedszkolna z dodatkową specjalnością psychologia praktyczna; socjoterapia,oligofrenopedagogika )

-nauczyciel kontraktowy mgr Andrzej Bienia (rehabilitacja ruchowa; terapia i diagnoza w zakresie integracji sensorycznej;

-nauczyciel j. angielskiego Klaudia Nartowska

-nauczyciel dyplomowany ksiądz mgr Adam Kamiński

Personel administracyjny i obsługowy.

Oprócz kadry pedagogicznej w naszym przedszkolu zatrudniony jest personel administracyjny i obsługowy , który dba o finanse placówki, wyżywienie oraz porządek, czystość i ład na terenie przedszkola.
Osoby te są bardzo zaangażowane nie tylko w obowiązki czysto zawodowe, ale również współtworzą przyjemną, miłą atmosferą przedszkola, uwzględniając potrzeby zarówno dzieci jak i rodziców- dziewczynki zawsze mają zadbane fryzurki, chłopcy zawiązane buciki…, a nasz woźny, na którego można liczyć nie tylko wtedy gdy coś się zepsuje, to osoba rozpoznawana przez wszystkie dzieci i ciesząca się ogromną sympatią.
Dla osób przygotowujących posiłki ważne są gusta i preferencje kulinarne naszych przedszkolaków, dlatego jedzenie jest nie tylko zdrowe, urozmaicone, ale przede wszystkim smaczne jak w kuchni domowej mamy czy babci.
Personel administracyjny i obsługowy tworzą:

– mgr Katarzyna Komsa – intendentka,

– Renata Błasiak – pomoc nauczycielki

Magdalena Działo -pomoc nauczycielki

Monika Grdeń – pomoc nauczyciela

Beata Draganowska – woźna oddziałowa – oddz. I,

– Ewa Maćków – woźna oddziałowa – oddz. II,

– mgr Katarzyna Wojtan – woźna oddziałowa – oddz. III,

– Beata Białas – woźna oddziałowa – oddz. IV,

– Elżbieta Trela – szef kuchni,

Monika Hałka – pomoc kuchenna,

– Agnieszka Żarów – pomoc kuchenna,

– Anna Żyła-pomoc kuchenna,

– Waldemar Klann – woźny.